Ziyaretçiler
 33 Bugün
 112 Bu Hafta
 507 Bu Ay
 14.387 Bu Yıl
 14.387 Tümü
2 Çevrim içi
 

Güvenlik Barikatı Levhalı

Güvenlik Barikatı Levhalı
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: 12512
Oy Ortalaması: Oylanmadı

 

Kdv Dahil : Lutfen Fiyat Sorunuz.

Telefon : 0242 345 36 60


Ölçüler / Sizes : (WxH) 1500x1000 mm  
Reflektif / Reflective : Cam Kürecikli / Glass Spheres  
Malzeme / Material : PPC - PVC  
Renk / Color :    
   
Ağırlık / Weight : 12,50 Kg  
Özellik / Feature : Portatif / Portable  


Uyarı Bariyerleri
Yol Güvenlik - Yönlendirme Bariyeri - Güvenlik Barikatı


Dubalı uyarı levhalı bariyer

Bariyer ve dikmeler, otoyol yapımı, kazı ve tamir işlerinde, kontrol noktaların da uyarı barikatı kurmak, çalışma yapılan alanın sınırını belirlemek ve kazaların önlenmesinde kullanılabilecek, farklı ölçü ve özelliklerde olan ürünlerdir. Sökülebilir ayakları sayesinde taşıma kolaylığı sağlamaktadır.

Ürün üzerine farklı aksesuarlar takılarak iyi bir uyarcı görevi görür. Ürünler doğal hava şartlarına (-20 derece +60 derece) ve darbelere dayanıklı polimerden imal edilmiştir.

dubalı bariyer, dubalı uyarı bariyerleri, uyarı levhalı bariyer, levhalı bariyerler, yol güvenliği, trafik malzemeleri, trafik güvenliği, trafik güvenlik malzemeleri, trafik güvenlik ürünleri, trafik ürünleri, dubalı bariyerler, uyarı bariyeri, evelux, evelux konya, evelux fiyat, evelux istanbul, evelux bayi, yol çalışma malzemeleri, yol güvenlik malzemeleri, portatif bariyer, bariyerler, çalışma bariyerleri, çalışma bariyeri, çalışma tabelası, yol yapım bariyeri, yol yapım çalışması, yol yapım tabelası, evelux bariyer, evelux bariyerler, evelüx, eveluks, evelüks, evelüx, evelux bayii, evelux fiyat listesi, dubalı bariyeri, bariyeri, uyarı bariyer, yönlendirme bariyeri, çalışma alanı bariyeri, dikmeli bariyer, traffic safety, road safety, bariyer fiyatları, pratik bariyer, dikme bariyer

Diğer Özellikler
Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Güvenlik Barikatı Levhalı
Büyütmek için resime tıklayın